Bilgi1 Yorum

default thumbnail

YILBAŞI MESAJLARI, YILBAŞI SÖZLERİ, YENİ YIL MESAJLARI

2013 yılbaşınızı tebrik ederiz. Aşağıda yılbaşı mesajlarını okuyabilirsiniz. Yılbaşı mesajları, yılbaşı sözleri, güzel yılbaşı mesajları, güzel yılbaşı sözleri bu sayfada yer almaktadır.


* Yine bir yıl başı geldi. Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

* Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…

* Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… MUTLU YILLAR…

* Her yeni yıl başka bir güzel… 2013 yeni yılının sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ıylı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2013 ylı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir ıyl geçirin!

* Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2013 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

* Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2013 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara…

* Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: Kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.2013 yılının hepize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle…

* İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

* Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2013 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle…

* Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara.

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice ıyllara!

* Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum…

* Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2013 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar…

* Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni ıylda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

* Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

* Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatıı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle…

* Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl… Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır…Mutlu Yıllar olsun!!

* Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

* Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

* Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar!

* Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

* Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar…

* Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu ıyllar!

* Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

* Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

* Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Yazıda 1 yorum

  • gül 07.12.2012

    çok güzel bunlar yaaaaa

    Cevap

Bir yorum ekle