HaberlerYorum yapılmamış

default thumbnail

Her bayanın en çok önem verdiği konulardan biri de halı yıkamadır. Bayanlar halılarını kendileri yıkamak ister, kimseye yıkatmak istemez. Çünkü halılarının başına bir şey geleceğinden korkar ve kendisinin yıkadığı gibi olmayacağını iddia eder. Bu iddialı çürütmeye Sakarya halı yıkama geliyor.

Halılarınızı büyük bir özenle belirttiğiniz adreslerinizden aldıktan sonra halılarınızı temizleme işleminden geçiriyoruz. Ancak bunun öncesinde halılarınız çeşitli türlere göre ayrılıyor. Lekeler ve yırtıklar göz önünde bulundurularak yırtık tespit edildiği durumda müşterilerimizle iletişime geçiliyor. Onay talebini verdikten sonra metrekareye göre fiyatlandırıyoruz.

Halılarınızı yıkama aşamasına geçmeden önce son teknoloji toz alma makinelerini kullanarak yabancı maddelerden halılarınızı arındırıyoruz. Halılarınız çeşitli makinelerimizde bizim kontrolümüzde yıkanır. Fırçalanma, şampuanlama, ilaçlanma gibi işlevleri halılarınıza uyguluyoruz. En ufak bir leke, toz dahi kalmadan halılarınızın yıkanma aşaması tamamlanıyor. Yıkama aşaması sonrasın halılarınız yüksek devirde sıkılıp içinde barındırdığı sulardan arındırılarak havalandırılmaya bırakılıyor. Son derece doğal ve sıcak bir ortamda halılarınızı kurutuyoruz. Halılarınızı kalite kontrolden geçirdikten sonra bekletme odalarımıza alıyoruz. Bekletme odalarına aldığımız halıların sahipleri ile iletişime geçiyoruz ve ne zaman müsait olduklarını soruyoruz. İstedikleri anda halılarının teslimatını son aşama olan paketleme aşamasını tamamladıktan sonra gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemler Adapazarı halı yıkama konusunda ne kadar iyi olduğumuzun bir göstergesidir.

sakarya halı yıkama

Sakarya’da son teknolojik makinelerle gerçekleştirdiğimiz halı yıkamanın yanında, yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama ve araç koltuk yıkama gibi çeşitli hizmetleri de müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin içi rahat olsun diye sizler gibi halılarınızı özenle yıkıyoruz.

Yorum yapan ilk sen ol.

Bir yorum ekle